... všetko o BMW ...
jararak napísal:no ked sa 6kvat posere, kupuje sa 5kvalt a vymeni sa, asi tolko
ked tak napis, tomu chalanovi, je tu z klubu, mal niekolko e36, nejaka ta e38 a tak dalej, ale casto tu nechodi. popripade opytaj sa ostatnych clenov z prievidze (matyson, senti1), stavim stvrtak ze auto poznaju :)
btw, vravis, ze si upustil od e60 - to je auto na kazdy den (snad len v 2 motorizaciach nie), ale tak toto naozaj nieje auto na kazdy den, uz len koli upravam ktore auto ma na sebe
rumburak01 napísal:Tak že sem dám link a je tu pekná m3 3.2 ako sú na tom tie prevodovky ? Niekde som čítal že su poruchové .dakujem za rady cením si ích ....http://bmw-m3.autobazar.eu/32i-e36-id2401688.html
For the aforementioned applications there are three incompatible bellhousing boltpatterns: one for 8-cylinder engines (540i, 740i, 840i, E39 M5, Z8), one for the 50-series 6-cylinder engines (M3, 330i), and one for the 30-series 6-cylinder engines (E34 M5, only for 1995). It is unknown whether bellhousings can be swapped among them.